Inline Media Form (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Open
vi: Mở

en: Rename
vi: Đổi tên

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Title: @title
vi: Tiêu đề: @title

en: Collapse
vi: Thu gọn

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number
