Inline Popup Field Group (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Fields
he: שדות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Close
he: סגירה

en: Popup
he: פופאפ
