Inline Popup Field Group (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Close
fr: Fermer

en: Mark group as required if it contains required fields.
fr: Marquer le groupe comme requis s'il contient des champs requis.

en: Mark as required
fr: Marquer comme requis
