Inline Popup Field Group (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Fields
uk: Поля

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Close
uk: Закрити

en: Popup
uk: Спливні

en: Mark group as required if it contains required fields.
uk: Позначити групу як обов'язкову, якщо вона містить обов'язкові поля.

en: Mark as required
uk: Позначити як обов'язкову
