Inline Popup Field Group (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Fields
tr: Alanlar

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Close
tr: Kapat

en: Popup
tr: Açılır pencere
