Inline Popup Field Group (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Fields
vi: Các trường

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Close
vi: Đóng

en: Popup
vi: Tự mở
