Inline Popup Field Group (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Fields
ca: Camps

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Close
ca: Tanca

en: Popup
ca: Emergent
