Inline Popup Field Group (2.0.1-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Fields
ja: フィールド

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Close
ja: 閉じる

en: Popup
ja: ポップアップ
