Inline Popup Field Group (2.0.1-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Fields
pl: Pola

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Close
pl: Zamknij

en: Popup
pl: wyskakujący
