Inline Popup Field Group (2.0.4-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ
