Inline Popup Field Group (2.0.4-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Fields
es: Campos

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Close
es: Cerrar

en: Popup
es: Emergente

en: Mark group as required if it contains required fields.
es: Marcar el grupo como obligatorio si contiene campos obligatorios.
