Inline Popup Field Group (2.0.4-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Fields
hu: Mezők

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Close
hu: Bezár

en: Popup
hu: Felugró

en: Mark as required
hu: Megjelölés kötelezőként
