Inline Popup Field Group (2.0.4-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Fields
sv: Fält

en: Link text
sv: Länktext

en: Close
sv: Stäng

en: Mark group as required if it contains required fields.
sv: Gör gruppen obligatorisk om den innehåller obligatoriska fält.

en: Mark as required
sv: Gör obligatorisk
