Inline Popup Field Group (2.0.5-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Fields
gl: Campos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Close
gl: Pechar

en: Popup
gl: Emerxente
