Inline Popup Field Group (2.0.5-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Fields
pt: Campos

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Close
pt: Fechar

en: Adds a new field group option "popup" which puts its children in a simple popup.
pt: Adiciona uma nova opção de grupo de campos "pop-up" que coloca os seus filhos num pop-up simples.
