Inline Popup Field Group (2.0.5-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Fields
ru: Поля

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Close
ru: Закрыть

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Mark as required
ru: Пометить как обязательное
