Inline Popup Field Group (3.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Fields
nl: Velden

en: Link text
nl: Linktekst

en: Close
nl: Sluiten

en: Mark group as required if it contains required fields.
nl: Groep verplicht maken als deze verplichte velden bevat.

en: Mark as required
nl: Als verplicht markeren
