InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permission
af: Permissie

en: Save permissions
af: Stoor permissies
