InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: remove
bg: Премахване

en: Updated
bg: Обновено

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permission
bg: Разрешение

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: edit permissions
bg: редактирай права
