InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permission
bs: Dozvole
