InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: remove
ca: elimina

en: Updated
ca: Actualitzat

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Permission
ca: Permís

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
