InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: remove
pl: usuń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Widget title
pl: Tytuł kontrolki
