InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
