InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
