InlineManual (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
