Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: remove
ca: elimina

en: Refresh
ca: Refresca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Widget
ca: Giny

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Topics
ca: Temes

en: Permission
ca: Permís

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: of
ca: de

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos

en: Powered by
ca: Funciona amb

en: End tour
ca: Final del recorregut
