InlineManual (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Updated
cy: Newidwyd

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Topics
cy: Testunau

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Save permissions
cy: Cadw hawliau

en: edit permissions
cy: golygu hawliau
