InlineManual (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: remove
fi: poista

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Widget
fi: Widgetti

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Topics
fi: Aiheet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: of
fi: /

en: Edit permissions
fi: Muokkaa käyttöoikeuksia

en: End tour
fi: Lopeta kierros
