InlineManual (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Widget
hr: Cinculator

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Topics
hr: Teme

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
