Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
