InlineManual (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات
