Inline Manual (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: remove
gl: borrar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Widget
gl: Control

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Topics
gl: Temas

en: Permission
gl: Permiso

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: of
gl: de

en: Edit permissions
gl: Editar permisos
