iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia
