iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Owner
fa: مالک

en: Other
fa: ساير

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
