iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Owner
sv: Ägare

en: Other
sv: Övriga

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Notification
sv: Avisering
