iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander
