iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Owner
ar: المالك

en: Other
ar: آخر

en: Notifications
ar: الإشعارات
