iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Created
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Other
ast: Otru
