iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Owner
az: Sahib

en: Other
az: Digər
