iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Owner
be: Уладальнік

en: Other
be: Іншыя
