iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: Notifications
bg: Известия
