iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Other
bo: གཞན
