iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran

en: Notifications
bs: Obavijesti
