iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Created
ca: Creat

en: Owner
ca: Propietari

en: Other
ca: Altres

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Notification
ca: Notificació

en: notifications
ca: notificacions
