iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Other
cs: Jiné

en: Notification
cs: Oznámení

en: notification
cs: oznámení

en: notifications
cs: oznámení
