iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Other
cy: Arall
