iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Owner
da: Ejer

en: Other
da: Anden

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Notification
da: Underretning

en: notifications
da: beskeder

en: Module %module granted %permission permission to authenticated users.
da: Modulet %module gav %permission tilladelse til autentificerede brugere.
