iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Owner
de: Eigentümer

en: Other
de: Weitere

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: notification
de: Benachrichtigung

en: notifications
de: Benachrichtigungen

en: Module %module granted %permission permission to authenticated users.
de: Modul %module erteilt die Berechtigung  %permission für authentifizierte Benutzer.
