iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Other
el: Άλλο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Notification
el: Ενημέρωση
