iNotify Realtime Notifications for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: Created
es: Creado

en: Owner
es: Propietario

en: Other
es: Otro(s)

en: Notifications
es: Avisos

en: Notification
es: Notificación

en: notification
es: aviso

en: notifications
es: avisos

en: Module %module granted %permission permission to authenticated users.
es: El módulo %module ha concedido %permission permisos a usuarios autentificados.
